Akcesoria do Apple AirPods 3 już dostępne w sieci polecane, ciekawostki Apple AirPods 3, Apple, airpods 3 generacji  Znany informator Ben Geskin, który często publikuje ciekawe informacje o nowych urządzeniach mobilnych, udostępnił interesujący link do strony Amazon. AirPods2gen

Akcesoria do Apple AirPods 3 już dostępne w sieci

Znany informator Ben Geskin, który często publikuje ciekawe informacje o nowych urządzeniach mobilnych, udostępnił interesujący link do strony Amazon.

Jak się okazało, już teraz można zamówić futerał silikonowy do etui ładującego na największej na świecie internetowej platformie handlowej. Owa oczywiście o etui dla Apple AirPods 3. Cena to 10 USD.

Akcesoria do Apple AirPods 3 już dostępne w sieci polecane, ciekawostki Apple AirPods 3, Apple, airpods 3 generacji  Znany informator Ben Geskin, który często publikuje ciekawe informacje o nowych urządzeniach mobilnych, udostępnił interesujący link do strony Amazon. AirPods 3G 1 401x350 Akcesoria do Apple AirPods 3 już dostępne w sieci polecane, ciekawostki Apple AirPods 3, Apple, airpods 3 generacji  Znany informator Ben Geskin, który często publikuje ciekawe informacje o nowych urządzeniach mobilnych, udostępnił interesujący link do strony Amazon. AirPods 3G 3 353x350 Akcesoria do Apple AirPods 3 już dostępne w sieci polecane, ciekawostki Apple AirPods 3, Apple, airpods 3 generacji  Znany informator Ben Geskin, który często publikuje ciekawe informacje o nowych urządzeniach mobilnych, udostępnił interesujący link do strony Amazon. AirPods 3G 2 341x350

Potwierdzenie tego, że gigant z Cupertino pracuje nad Apple AirPods 3 generacji z funkcją redukcji szumów potwierdza ikona, która została odnaleziona w becie systemu operacyjnego iOS 13.2.

Cechą nowych Apple AirPods 3 będzie to, że otrzymają one wymienne silikonowe gumki, to znaczy będą to zasadniczo bezprzewodowe słuchawki douszne, podczas gdy poprzednie generacje AirPods mają całkowicie plastikowy korpus i znajdują się w małżowinie usznej, a nie w kanale słuchowym.

Nowe AirPodsy z redukcją hałasu powinny zostać zaprezentowane pod koniec tego miesiąca.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry