Aktualizacja iOS 12.1.4 naprawiająca błąd FaceTime pojawi się dziś wieczorem? polecane, ciekawostki Update, iOS 12.1.4, Apple, Aktualizacja  Dwa dni temu Apple zablokowało możliwość wykonywania połączeń grupowych FaceTime z powodu poważnego błędu, który pozwalał nawiązać połączenie bez wiedzy rozmówcy. iOS12.2

Aktualizacja iOS 12.1.4 naprawiająca błąd FaceTime pojawi się dziś wieczorem?

Dwa dni temu Apple zablokowało możliwość wykonywania połączeń grupowych FaceTime z powodu poważnego błędu, który pozwalał nawiązać połączenie bez wiedzy rozmówcy.

Wygląda na to, że Apple szybko wzięło się do pracy ponieważ od 29 stycznia, czyli od wtorku gadżety z zainstalowanym systemem iOS 12.1.4 zaczęły pojawiać się w statystykach wizyt na stronie MacRumors.

Aktualizacja iOS 12.1.4 naprawiająca błąd FaceTime pojawi się dziś wieczorem? polecane, ciekawostki Update, iOS 12.1.4, Apple, Aktualizacja  Dwa dni temu Apple zablokowało możliwość wykonywania połączeń grupowych FaceTime z powodu poważnego błędu, który pozwalał nawiązać połączenie bez wiedzy rozmówcy. 1241

Co to znaczy? Znaczy to tyle, że od kilku dni trwają już intensywne testy nowej wersji iOS, która powinna rozwiązać problem z FaceTime.

W poniedziałek Apple ogłosiło, że aktualizacja z poprawką zostanie wydana “jeszcze w tym tygodniu”, więc biorąc pod uwagę, że dzisiaj jest piątek, nowa wersja oprogramowania najprawdopodobniej pojawi się jeszcze dziś wieczorem.

Oczywiście gdy tylko to nastąpi od razu damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top