zdjecia google

Aktualizacja iOS 16.3.1 psuje Zdjęcia Google

Po aktualizacji do iOS 16.3.1, która została wydana wczoraj użytkownicy iPhone’ów zaczęli narzekać na problemy z aplikacją Zdjęcia Google – informuje MacRumors.

Według źródła aplikacja Zdjęcia Google po prostu się nie otwiera na najnowszym systemie iOS. Użytkownicy klikają ikonę, ale nic się nie dzieje – narzędzie natychmiast się zawiesza i zamyka. Zatem jeśli korzystasz z tej apki radzimy wstrzymać się z aktualizacją. Dla przypomnienia dodamy, że lista zmian w iOS 16.3.1 wyglądała następująco:

Aktualizacja iOS 16.3.1 psuje Zdjęcia Google ciekawostki iOS 16.3.1  Po aktualizacji do iOS 16.3.1, która została wydana wczoraj użytkownicy iPhone'ów zaczęli narzekać na problemy z aplikacją Zdjęcia Google - informuje MacRumors. ios16 2

To uaktualnienie zawiera ważne poprawki błędów oraz uaktualnienia zabezpieczeń dotyczące iPhone’a. Rozwiązuje między innymi następujące problemy:

  • Ustawienia iCloud mogły nie odpowiadać lub wyglądać niepoprawnie, jeśli aplikacje używały iCloud.
  • Polecenia Siri dotyczące usługi Znajdź mogły nie działać.
  • Zoptymalizowano funkcję wykrywania wypadków na modelach iPhone 14 i iPhone 14 Pro

W tej chwili nie wiadomo, co dokładnie jest przyczyną błędu i jak można go wyeliminować. Najprawdopodobniej po prostu potrzebna jest aktualizacja aplikacji, która będzie kompatybilna z najnowszą wersją iOS. Pamiętaj tylko, że nie wykonując aktualizacji narażasz swoje urządzenie na niebezpieczeństwo.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

 

Źródło:
Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
twitter 1

Za ile Elon Musk kupił Twittera?

Najbogatszy człowiek na świecie został niedawno właścicielem najbardziej wpływowej platformy informacyjnej w sieci. Dlaczego Elon Musk kupił Twittera? Co zmieni się w funkcjach działania aplikacji?

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top