Aktualizacja iOS naprawiająca błąd FaceTime pojawi się w przyszłym tygodniu polecane, ciekawostki Update, iOS 12.1.4, FaceTime, Apple  Aktualizacja, która naprawi błąd FaceTime pojawi nie dziś, nie jutro, a w przyszłym tygodniu. Informacja taka pojawiła się w oficjalnym oświadczeniu Apple. FaceTime

Aktualizacja iOS naprawiająca błąd FaceTime pojawi się w przyszłym tygodniu

Aktualizacja, która naprawi błąd FaceTime pojawi nie dziś, nie jutro, a w przyszłym tygodniu. Informacja taka pojawiła się w oficjalnym oświadczeniu Apple.

Jak czytamy w specjalnym oświadczeniu, firma twierdzi, że naprawiła lukę na swoich serwerach i udostępni aktualizację dla użytkowników iOS w przyszłym tygodniu.

Aktualizacja iOS naprawiająca błąd FaceTime pojawi się w przyszłym tygodniu polecane, ciekawostki Update, iOS 12.1.4, FaceTime, Apple  Aktualizacja, która naprawi błąd FaceTime pojawi nie dziś, nie jutro, a w przyszłym tygodniu. Informacja taka pojawiła się w oficjalnym oświadczeniu Apple. facetime 1

Apple obiecuje również poprawienie sposobu obsługi zgłoszeń błędów.

Poniżej pełne oświadczenie:

?We have fixed the Group FaceTime security bug on Apple?s servers and we will issue a software update to re-enable the feature for users next week. We thank the Thompson family for reporting the bug. We sincerely apologize to our customers who were affected and all who were concerned about this security issue. We appreciate everyone?s patience as we complete this process.

We want to assure our customers that as soon as our engineering team became aware of the details necessary to reproduce the bug, they quickly disabled Group FaceTime and began work on the fix. We are committed to improving the process by which we receive and escalate these reports, in order to get them to the right people as fast as possible. We take the security of our products extremely seriously and we are committed to continuing to earn the trust Apple customers place in us.?

Zatem nie pozostaje nam nic innego jak czekać na aktualizację do wersji iOS 12.1.4. Oczywiście gdy tylko nowa wersja zostanie wypuszczona to od razu damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top