Aktualizacja Steam Link Anywhere dla wszystkich oprócz Apple ciekawostki   Dzisiaj, 15 marca, Valve ogłosiło ogromną aktualizację Steam Link Anywhere - aplikacji do strumieniowego przesyłania gier - na wszystkie urządzenia mobilne, z wyjątkiem gadżetów Apple. steam

Aktualizacja Steam Link Anywhere dla wszystkich oprócz Apple

Dzisiaj, 15 marca, Valve ogłosiło ogromną aktualizację Steam Link Anywhere – aplikacji do strumieniowego przesyłania gier – na wszystkie urządzenia mobilne, z wyjątkiem gadżetów Apple.

Aplikacja Steam Link pozwala użytkownikom przesyłać strumieniowo gry komputerowe ze sklepu Steam na urządzenia mobilne w tej samej sieci Wi-Fi. W Steam Link Anywhere możesz przesyłać strumieniowo gry z komputera do dowolnego kompatybilnego urządzenia przez internet.

Aktualizacja Steam Link Anywhere dla wszystkich oprócz Apple ciekawostki   Dzisiaj, 15 marca, Valve ogłosiło ogromną aktualizację Steam Link Anywhere - aplikacji do strumieniowego przesyłania gier - na wszystkie urządzenia mobilne, z wyjątkiem gadżetów Apple. steamlink

W zeszłym roku Apple odrzuciło aplikację Steam Link i nie zamieściło jej w App Store. W swoich komentarzach Valve zauważyło, że ??istnieje wiele innych programów z funkcjami zdalnego dostępu w sklepie Apple App Store, więc przyczyny odmowy nie są dla nich jasne. Jednym z takich przykładów jest oprogramowanie Sony, które niedawno wydało własną aplikację do strumieniowego przesyłania gier z PS4 na iPhone’a lub iPada.

Zatem zaktualizowana wersja Steam Link Anywhere będzie dostępna na wszystkie inne urządzenia poza Apple.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry