Aktualizacja watchOS 5.1 wycofana polecane, ciekawostki watchOS 5.1 wycofana, watchOS 5.1, Apple, aktualizacja do watchOS 5.1  Kilka godzin po udostępnieniu watchOS 5.1, Apple postanowiło i wycofało aktualizację do wersji 5.1. Dlaczego gigant z Cupertino zdecydował się na taki ruch? AW

Aktualizacja watchOS 5.1 wycofana

Kilka godzin po udostępnieniu watchOS 5.1, Apple postanowiło i wycofało aktualizację do wersji 5.1. Dlaczego gigant z Cupertino zdecydował się na taki ruch?

Otóż jak się okazuje spora liczba właścicieli Apple Watch Series 4 miała problemy z instalacja, a konkretnie z aktywacją swoich iZegarków po wykonaniu aktualizacji. Jak donoszą użytkownicy ich zegarki w momencie instalacji do wersji watchOS 5.1 po prostu się zawieszały.

“Silver Stainless Steel series 4 stuck on Apple logo during update. I called apple and it has to be sent in for repair. I have a Apple store close and will take it tomorrow to have them send it off for the repair. They gave me the option for a shipping kit but said it wouldn?t arrive until Thursday.”

“Aluminum GPS S4 here, same problem. Apple phone support had me unpair it from the phone and try the hard-reboot to no effect. Took it to the local Apple store. They sent it in for repair (said they weren’t authorized to replace it for this problem).”

Żadne zabiegi typu reset, czy inne rzeczy niestety nie pomagały i nie rozwiązywały problemu.

Aktualizacja watchOS 5.1 wycofana polecane, ciekawostki watchOS 5.1 wycofana, watchOS 5.1, Apple, aktualizacja do watchOS 5.1  Kilka godzin po udostępnieniu watchOS 5.1, Apple postanowiło i wycofało aktualizację do wersji 5.1. Dlaczego gigant z Cupertino zdecydował się na taki ruch? AW42

Pomimo tego, że problem nie dotyczy wszystkich, Apple zdecydowało się wycofać aktualizację. Prawdopodobnie poprawiona wersja watchOS pojawi się jeszcze raz pod koniec tygodnia.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top