applewacth7 5

Aktualizacja watchOS 8.4 naprawia ładowanie Apple Watch

Aktualizacja WatchOS 8.4 Release Candidate naprawiła problem z ładowaniem w Apple Watch 7 – taką informację podał serwis MacRumors.

Jak zapewne pamiętacie wielu właścicieli Apple Watch Series 7 miało problemy z ładowaniem swojego zegarka. Zegarek podczas korzystania z ładowarek innych firm zachowywał się dziwnie: w niektórych przypadkach ładowanie rozpoczęło się, ale zatrzymało się po kilku minutach, a w innych zegarek w ogóle się nie ładował.

Aktualizacja watchOS 8.4 naprawia ładowanie Apple Watch ciekawostki watchOS 8.4 RC, watchOS 8.4, problem z ladowaniem apple watch, Apple Watch Series 7  Aktualizacja WatchOS 8.4 Release Candidate naprawiła problem z ładowaniem w Apple Watch 7 - taką informację podał serwis MacRumors. AppleWatch 1

Zazwyczaj problem występował wtedy, gdy użytkownik korzystał z ładowarki z Amazona lub chińskich producentów – czyli z ładowarkami niezatwierdzonymi przez Apple. Chociaż trafiały się także informacje o tym, że zegarek nie działa w sposób prawidłowy nawet z certyfikowanymi produktami Belkin, które są przecież oficjalnie sprzedawane na stronie Apple.

Według skarg użytkowników problem pojawił się po aktualizacji watchOS 8.3. Teraz, w kompilacji watchOS 8.4 Release Candidate, błędy z ładowarkami innych firm już się nie pojawiają. W rzeczywistości Apple naprawiło to, co wcześniej się zepsuło.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top