ios16.5 1

Aktualizacje iOS 16.5 i iPadOS 16.5 psują ważną funkcję

Niedawno wprowadzone aktualizacje systemów operacyjnych iOS 16.5 oraz iPadOS 16.5 wywołały zamieszanie wśród użytkowników urządzeń Apple.

Jak donoszą źródła internetowe, w tym popularny serwis MacRumors, po instalacji najnowszych wersji systemów, znacząca liczba użytkowników napotkała na kłopotliwy problem. Chodzi o niepoprawne działanie przejściówki ze złącza Lightning na USB 3, która jest niezwykle istotna dla wielu osób korzystających ze smartfonów i tabletów Apple.

Dokładnie rzecz biorąc, problem dotyczy braku zasilania na porcie USB typu C, zarówno dla samego urządzenia Apple, jak i dla podłączanych do niego urządzeń peryferyjnych. Przejściówka ze złącza Lightning na USB 3, która stanowi kluczowy element systemu akcesoriów dla wielu użytkowników, składa się z trzech portów: portu Lightning, który służy do łączenia z urządzeniem Apple, portu USB typu C do zasilania, oraz portu USB typu A, który można wykorzystać do podłączania różnego rodzaju urządzeń peryferyjnych, takich jak dyski, kamery, klawiatury, gamepady, mikrofony i wiele innych. Wszystko to sprawia, że akcesorium to jest nieodzowne dla wielu użytkowników, a jego niewłaściwe działanie może stanowić istotne utrudnienie.

Systemy iOS 16.5 i iPadOS 16.5 psują przejściówkę ze złącza Lightning na złącze USB 3

Aktualizacje iOS 16.5 i iPadOS 16.5 psują ważną funkcję ciekawostki zasilanie na porcie USB typu C, użytkownicy urządzeń Apple, użytkownicy Apple, urządzenia peryferyjne, system akcesoriów, strona wsparcia Apple, reputacja firmy, przejściówka ze złącza Lightning na USB 3, producenci oprogramowania, problem, iPadOS 15.6, iOS 16.5, inżynierowie Apple, forum internetowe, błąd, aktualizacje systemów operacyjnych, aktualizacje  Niedawno wprowadzone aktualizacje systemów operacyjnych iOS 16.5 oraz iPadOS 16.5 wywołały zamieszanie wśród użytkowników urządzeń Apple. iOS16.5

Temat ten jest gorąco dyskutowany na stronie wsparcia Apple oraz na forum internetowym Reddit, gdzie pojawiło się już wiele wątków dotyczących tej problematycznej sytuacji. Z postów użytkowników można wywnioskować, że inżynierowie Apple są już świadomi problemu. Wygląda na to, że aktualizacje iOS 16.5 i iPadOS 16.5 wprowadziły błąd, który uniemożliwia zasilanie adaptera. Jednakże, biorąc pod uwagę historię aktualizacji Apple, można przypuszczać, że niedługo zostaną wydane kolejne aktualizacje, które powinny rozwiązać ten problem.

Niepewność związana z wprowadzaniem nowych aktualizacji zawsze stanowi duże wyzwanie dla producentów oprogramowania. Apple, znanego z konsekwencji i dbałości o detale, z pewnością bardzo zależy na szybkim rozwiązaniu powstałej sytuacji. W końcu, każdy błąd wpływający na funkcjonalność kluczowych akcesoriów może poważnie zaszkodzić reputacji firmy i zadowoleniu użytkowników. Wszyscy posiadacze urządzeń Apple, którzy zdecydowali się na aktualizację systemu do wersji iOS 16.5 czy iPadOS 16.5, z niecierpliwością czekają już na kolejną aktualizację naprawiająca ten błąd.

A czy ty masz podobny problem? Koniecznie daj znać w komentarzach.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 189

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top