smart

Allegro obniża cenę pakietu Smart. Uwaga! Promocja ograniczona czasowo

Allegro poinformowało, że obniża cenę swojego pakietu Smart. Promocja jest jednak ograniczona czasowo i ważna jest do 23 grudnia.

Od dziś do 23 grudnia pakiet Allegro Smart kosztować będzie nie 49 zł jak do tej pory, a 39 zł czyli 10 zł mniej. Promocja obejmuje zarówno nowych, jak i dotychczasowych klientów. W tej cenie użytkownik Allegro może aktywować tylko jeden pakiet Smart uprawniający do darmowych dostaw.

Allegro obniża cenę pakietu Smart. Uwaga! Promocja ograniczona czasowo ciekawostki smart, Promocja, allegro smart 39 zł, Allegro Smart  Allegro poinformowało, że obniża cenę swojego pakietu Smart. Promocja jest jednak ograniczona czasowo i ważna jest do 23 grudnia.  smart 1 1
Allegro Smart za 39 zł.

Obniżka ceny nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Przed nami okres przedświąteczny, który na pewno zwiększy aktywność w sklepach jak i na samym Allegro.

Co ciekawe firma pracuje również nad obniżeniem minimalnej kwoty umożliwiającej darmową wysyłkę. W tej chwili jest to 40 zł, ale już w niedalekiej przyszłości w niektórych przypadkach minimalna kwota zamówienia może wynieść 20 zł.

A Wy korzystacie pakietu Smart? Koniecznie dajcie znam znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top