boomberman

Amazing Bomberman od jutra w Apple Arcade

Bomberman to seria gier stworzona w 1983 roku. Od tego czasu gra miała kilka sequeli i spin-offów wydanych na różne platformy, takie jak konsole Nintendo, PC, PlayStation i Xbox.

Teraz franczyza po raz pierwszy trafia na urządzenia Apple – wyłącznie dla subskrybentów Apple Arcade.

Zapowiedzi dokonało Konami, które jest obecnie właścicielem franczyzy Bomberman. Dla osób niezaznajomionych z grami typu Bomberman, w tych tytułach gracz musi pokonać wrogów umieszczając wokół siebie bomby.

Amazing Bomberman od jutra w Apple Arcade ciekawostki Bomberman, Amazing Bomberman w apple arcade, Amazing Bomberman  Bomberman to seria gier stworzona w 1983 roku. Od tego czasu gra miała kilka sequeli i spin-offów wydanych na różne platformy, takie jak konsole Nintendo, PC, PlayStation i Xbox. AppleArcade

Amazing Bomberman łączy klasyczną rozgrywkę z oryginalną muzyką stworzoną przez różnych japońskich artystów, ale są też nowe tryby gry. Na przykład, gracze będą mogli grać online z ludźmi z całego świata lub ze swoimi przyjaciółmi. W krótkim teaserze udostępnionym przez twórców możemy zobaczyć, że Amazing Bomberman łączy elementy wizualne z oryginalnych gier z nowoczesnymi, konfigurowalnymi postaciami.

Według Konami, w całej grze znajdą się kolekcjonerskie przedmioty do personalizacji. Oczywiście przedmioty te będą dostępne za darmo, gdyż gry Apple Arcade nie posiadają zakupów in-app.

Amazing Borberman będzie dostępny na Apple Arcade od 5 sierpnia.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top