Amazon oficjalnie w Polsce polecane, ciekawostki Polska, Amazon w Polsce, Amazon  Jak czytamy na Twitterze, Amazon oficjalnie rozpoczął prace nad polską wersją swojego sklepu. Amazon

Amazon oficjalnie w Polsce

Jak czytamy na Twitterze, Amazon oficjalnie rozpoczął prace nad polską wersją swojego sklepu.

Od dziś przedsiębiorcy, planujący sprzedaż za pośrednictwem Amazon w Polsce oraz globalnie, mogą rejestrować swoje konta po polsku na sell.amazon.pl w ramach przygotowań do premiery serwisu.

Amazon od wielu lat wspiera polskich klientów oraz pomaga sprzedawać produkty polskich przedsiębiorców w naszych europejskich sklepach. Kolejnym etapem jest wprowadzenie pełnej oferty detalicznej dla konsumentów w Polsce i właśnie nadszedł czas na ten krok. Cieszymy się, że możemy wzmocnić pozycję polskich firm za pośrednictwem Amazon, inwestując w narzędzia i usługi, które pomogą im się rozwijać. Jesteśmy przekonani, że skupiając się na tym, co naszym zdaniem klienci cenią najbardziej ? niskich cenach, szerokim wyborze towarów i ich szybkiej dostawie ? z czasem zdobędziemy zaufanie klientów w Polsce.

– powiedział Alex Ootes, wiceprezes ds. rozwoju w UE, Amazon

Amazon oficjalnie w Polsce polecane, ciekawostki Polska, Amazon w Polsce, Amazon  Jak czytamy na Twitterze, Amazon oficjalnie rozpoczął prace nad polską wersją swojego sklepu. amazon1

Kiedy Amazon w Polsce?

Kiedy nastąpi oficjalny start? Tego niestety nie wiemy, ale mamy wielką nadzieję, że polska wersja Amazona ruszy jeszcze w 2021 roku.

Amazon działa w Polsce od 2014 roku. Amerykańska Izba Handlowa ogłosiła w 2020 r., że Amazon jest największym amerykańskim pracodawcą w kraju i trzecim co do wielkości amerykańskim inwestorem. Amazon stworzył ponad 18 000 stałych miejsc pracy w dziewięciu nowoczesnych centrach logistycznych: w Sadach (pod Poznaniem), Sosnowcu, Kołbaskowie (koło Szczecina), dwóch obiektach w Bielanach Wrocławskich, Pawlikowicach (koło Łodzi), Łodzi, Okmianach (koło Bolesławca) i Gliwicach oraz w biurze Amazon Web Services i w Centrum Rozwoju Technologii Amazon w Gdańsku, które dostarczają innowacyjne rozwiązania wspierające produkty i usługi Amazon na całym świecie, w tym rozwiązania głosowe Alexa. W 2021 r. uruchomione zostanie 10. centrum w Świebodzinie, gdzie powstanie ponad 1 000 nowych etatów.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry