Amazon przygotowuje inteligentną opaskę z funkcją rozpoznawania emocji ciekawostki opaska, emocje, Amazon  Amazon już wkrótce może wprowadzić nowe urządzenie do noszenia: coś w rodzaju inteligentnego zegarka, którego główną cechą jest możliwość określenia, nastroju właściciela opaski. Amazon1 1300x700

Amazon przygotowuje inteligentną opaskę z funkcją rozpoznawania emocji

Amazon już wkrótce może wprowadzić nowe urządzenie do noszenia: coś w rodzaju inteligentnego zegarka, którego główną cechą jest możliwość określenia, nastroju właściciela opaski.

Z wewnętrznych dokumentów Amazon z którymi zapoznał się Bloomberg wynika, że nowe urządzenie oprócz funkcji śledzenia zdrowia będzie miało zdolność rozpoznawania emocji przez ludzki głos. Wszystko za sprawą  mikrofonów znajdujących się w opasce i specjalnemu oprogramowaniu.

Projekt o nazwie kodowej Dylan pracuje nad zespołem Lab126 odpowiedzialnym za tworzenie Amazon Fire i Amazon Echo, a także twórców asystenta głosowego Alexa.

Amazon przygotowuje inteligentną opaskę z funkcją rozpoznawania emocji ciekawostki opaska, emocje, Amazon  Amazon już wkrótce może wprowadzić nowe urządzenie do noszenia: coś w rodzaju inteligentnego zegarka, którego główną cechą jest możliwość określenia, nastroju właściciela opaski. 1800x 122

Jak dokładnie wygląda ludzka interakcja z nowym urządzeniem, z dokumentów cytowanych przez Bloomberga, nie jest całkowicie zrozumiała. Mówi tylko, że pomoże właścicielowi ?skuteczniej współdziałać z innymi?.

Przedstawiciele Amazon odmówili komentarza na temat tego wycieku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top