Amerykańskie władze umieściły Kaspersky Lab na czarnej liście ciekawostki Kaspersky Lab  Amerykańska Federalna Komisja Łączności umieściła Kaspersky Lab na czarnej liście, ponieważ firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego kraju. kaspersky 1300x700

Amerykańskie władze umieściły Kaspersky Lab na czarnej liście

Amerykańska Federalna Komisja Łączności umieściła Kaspersky Lab na czarnej liście, ponieważ firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego kraju.

Kaspersky Lab został pierwszą rosyjską firmą, która umieszczona została  na czarnej liście USA.

Amerykańskie władze umieściły Kaspersky Lab na czarnej liście ciekawostki Kaspersky Lab  Amerykańska Federalna Komisja Łączności umieściła Kaspersky Lab na czarnej liście, ponieważ firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego kraju. kaspersky 1

Komisarz FCC Brendan Kahr powiedział, że posunięcie to pomoże Stanom Zjednoczonym chronić ich sieci przed

„zagrożeniami stwarzanymi przez wspierane przez państwo chińskie i rosyjskie firmy, które mogłyby zaangażować się w szpiegostwo i w inny sposób zaszkodzić amerykańskim interesom”.

W swoim komunikacie prasowym firma Kaspersky Lab zauważyła, że ​​decyzja FCC nie jest oparta na żadnej technicznej ocenie produktów, ale z powodów politycznych.

Firma zauważyła, że ​​jest gotowa współpracować z amerykańską Federalną Komisją ds. Komunikacji i innymi agencjami rządowymi w celu rozwiązania wszelkich kwestii regulacyjnych.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top