OneTech12.09.2019
Analitycy są mile zaskoczeni cenami usług Apple TV+ i Apple Arcade, a także ceną iPhone 11

Przedwczoraj Apple zorganizowało wydarzenie, na którym pokazano nowy sprzęt i oprogramowanie. I choć niektórzy uważają, że prezentacja była nudna, to analitycy uważają inaczej.

Jak się okazuje eksperci bardzo pozytywnie ocenili koszt iPhone’a 11. Przypomnijmy, że cena smartfon zaczyna się od 700 USD, czyli o 50 USD mniej niż cena początkowa iPhone’a XR w roku ubiegłym. Jest to chyba pierwszy taki przypadek, gdy Apple obniżyło cenę nowego modelu. Polskie ceny poniżej.

Ponadto cena iPhone’a XR także została obniżona zaraz po prezentacji o 150 USD, co jest również bardzo ważne dla Apple, biorąc pod uwagę, że to ten model stał się najlepiej sprzedającym się smartfonem w pierwszej połowie 2019 roku. Nowa cena iPhone XR w Polsce poniżej.

Miłym zaskoczeniem dla analityków był także koszt subskrypcji usług Apple TV + i Arcade. Przypomnijmy, że jest to tylko 5 USD miesięcznie, podczas gdy wcześniej pojawiały się pogłoski o kwocie 10 USD miesięcznie. Polskie ceny najnowszych usług Apple znajdziecie poniżej.

Analitycy pozytywnie ocenili również obniżkę ceny zegarków Apple Watch Series 3 do 200 USD, ale wyrazili rozczarowanie nowym modelem ze względu na niewielką liczbę innowacji.

Ogólnie rzecz biorąc, są to usługi, które eksperci zauważają jako główne nowości minionego wydarzenia. Apple koncentruje się na usługach, ponieważ rynek smartfonów nie będzie już rósł w imponującym tempie, a Apple ma gigantyczną bazę użytkowników, aby zarabiać na usługach.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl