Android 10

Android 10 wprowadza wsparcie dla DualSIM w Pixel 3a

Android 10 jest od wczoraj dostępny na każdym smartfonie Google, Essential Phone i Redmi K20 Pro. Dziś jednak przyjrzymy się jednej z nowych funkcji zarezerwowanych dla wybranych model smartfonów giganta z Mountain View.

Początkowo dualSIM był dostępny wyłącznie w Pixelu 3/3XL, ale wraz z aktualizacją do najnowszej wersji Androida funkcja pojawi się na tańszych modelach. Mowa oczywiście o Pixelach 3a i 3a XL, które po aktualizacji będą w stanie używać 2 kart SIM.

Android 10 wprowadza wsparcie dla DualSIM w Pixel 3a ciekawostki nowa funkcja, Google Pixel 3a, dualsim, Android 10  Android 10 jest od wczoraj dostępny na każdym smartfonie Google, Essential Phone i Redmi K20 Pro. Dziś jednak przyjrzymy się jednej z nowych funkcji zarezerwowanych dla wybranych model smartfonów giganta z Mountain View. Android 10 343x350

Jedna karta w tym przypadku jest fizyczna, a drugą zastępuje eSIM. Dzięki takiemu zabiegowi nie trzeba żonglować kartami, żeby wysłać wiadomości lub dzwonić.

Aktywacja drugiej linii może wymagać eSIM lub fizycznej karty w zależności do tego z jaką aktywowaliśmy urządzenie zaraz po wyjęciu z pudełka. Po konfiguracji system poprosi nas o ustawienie głównej karty i dodatkowej.

Google Pixel 3 też powinien to wspierać, choć na razie nie widać w nim tej funkcji. Ponadto nie działa ona na terenie Japonii.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry