Android 12 zachwyci leniuchów nową funkcją automatycznego obracania opartą na pozycji twarzy polecane, ciekawostki Android 12  Jak donosi 9to5google, telefony z Androidem 12 mogą otrzymać zaktualizowaną funkcję automatycznego obracania. Smartfony z Androidem od dawna mają funkcję automatycznego obracania, ale nie zawsze działa ona tak, jak chcieliby użytkownicy. Android12 6

Android 12 zachwyci leniuchów nową funkcją automatycznego obracania opartą na pozycji twarzy

Jak donosi 9to5google, telefony z Androidem 12 mogą otrzymać zaktualizowaną funkcję automatycznego obracania. Smartfony z Androidem od dawna mają funkcję automatycznego obracania, ale nie zawsze działa ona tak, jak chcieliby użytkownicy.

Na przykład, jeśli używasz smartfona w pozycji leżącej i obrócisz się na bok, to gdy funkcja automatycznego obracania jest włączona, obraz może przybrać orientację poziomą. Oczywiście zawsze możesz wyłączyć funkcję automatycznego obracania, ale Android 12 będzie miał ulepszoną funkcję automatycznego obracania opartą na pozycji twarzy użytkowników. Smartfon użyje przedniego aparatu, aby sprawdzić, czy użytkownik patrzy na ekran, a jeśli tak, to w którą stronę odwraca głowę.

Android 12 zachwyci leniuchów nową funkcją automatycznego obracania opartą na pozycji twarzy polecane, ciekawostki Android 12  Jak donosi 9to5google, telefony z Androidem 12 mogą otrzymać zaktualizowaną funkcję automatycznego obracania. Smartfony z Androidem od dawna mają funkcję automatycznego obracania, ale nie zawsze działa ona tak, jak chcieliby użytkownicy. android12 4

Z oczywistych względów prywatności ta kontrola aparatu zostanie wykonana w całości na Twoim urządzeniu i nie spowoduje zapisania ani wysłania Twoich zdjęć w dowolnym miejscu.

Źródło sugeruje, że wszystkie smartfony z Androidem 12 ostatecznie otrzymają tę funkcję, ale Google może początkowo udostępnić ją wyłącznie swoim smartfonom Pixel.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry