Android 13 pozwoli połączyć profile dwóch operatorów z jedną kartą eSIM ciekawostki Multiple Enabled Profiles (MEP, dwie karty esim, Andorid 13  Android 13 doda obsługę funkcji Google MEP, która pozwala korzystać z dwóch operatorów z jednym eSIM, powiedział dziennikarz Mishaal Rahman. esim 1300x700

Android 13 pozwoli połączyć profile dwóch operatorów z jedną kartą eSIM

Android 13 doda obsługę funkcji Google MEP, która pozwala korzystać z dwóch operatorów z jednym eSIM, powiedział dziennikarz Mishaal Rahman.

Dzięki funkcji o nazwie Multiple Enabled Profiles (MEP) gigant pozwoli Ci przypisać dwa profile operatorów do jednej karty eSIM i łatwo przełączać się między sieciami. Sama funkcja opiera się na patencie zgłoszonym w 2020 roku. W ten sposób producenci będą mogli całkowicie zrezygnować z fizycznych gniazd na karty SIM i wykorzystać wolną przestrzeń do zwiększenia baterii lub zainstalowania microSD.

Android 13 pozwoli połączyć profile dwóch operatorów z jedną kartą eSIM ciekawostki Multiple Enabled Profiles (MEP, dwie karty esim, Andorid 13  Android 13 doda obsługę funkcji Google MEP, która pozwala korzystać z dwóch operatorów z jednym eSIM, powiedział dziennikarz Mishaal Rahman. Android13

Wprowadzenie tej funkcji pozwoli producentom smartfonów całkowicie zrezygnować w przyszłości z fizycznych gniazd kart SIM.

Funkcja została znaleziona w kodzie Android Open Source Project oraz na stronie Android Developers. Przypuszczalnie pojawi się w następnej dużej aktualizacji Androida 13.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top