Android będzie miał swój własny AirDrop ciekawostki Android  Google opracowuje funkcję bardzo podobną do AirDrop dla urządzeń z systemem Android. Nowa funkcja Fast Share wykorzystuje Bluetooth i WiFi do udostępniania plików i dokumentów tekstowych. AirDrop

Android będzie miał swój własny AirDrop

Google opracowuje funkcję bardzo podobną do AirDrop dla urządzeń z systemem Android. Nowa funkcja Fast Share wykorzystuje Bluetooth i WiFi do udostępniania plików i dokumentów tekstowych.

W przeciwieństwie do AirDrop, funkcja Fast Share umożliwia ustawienie ?preferowanej widoczności? w ustawieniach: wybrane kontakty będą mogły wykryć urządzenie, nawet jeśli funkcja jest wyłączona.

Android będzie miał swój własny AirDrop ciekawostki Android  Google opracowuje funkcję bardzo podobną do AirDrop dla urządzeń z systemem Android. Nowa funkcja Fast Share wykorzystuje Bluetooth i WiFi do udostępniania plików i dokumentów tekstowych. airdrop 1

Zakłada się, że Fast Share będzie dostępny na urządzeniach z Androidem, Chrome OS, iOS, a nawet Wear OS. Urządzenia z systemem iOS będą wymagać oczywiście dodatkowo specjalnej aplikacji. Data uruchomienia Fast Share nie jest znana.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry