Android Wear ma problemy ze współpracą z iPhone 7 ciekawostki Zegarek, iPhone 7, Apple, Android Wear i iPhone 7, Android Wear  W tym roku wreszcie sprawdziłem, jak działa Android Wear i Tizen OS po sparowaniu z iOS i nie jest najgorzej, choć mogłoby być zdecydowanie lepiej. Jednak wygląda na to, że niektóre zegarki z platformą Wear w ogóle nie współpracują z iPhone'em 7. AndroidWear 1300x700

Android Wear ma problemy ze współpracą z iPhone 7

W tym roku wreszcie sprawdziłem, jak działa Android Wear i Tizen OS po sparowaniu z iOS i nie jest najgorzej, choć mogłoby być zdecydowanie lepiej. Jednak wygląda na to, że niektóre zegarki z platformą Wear w ogóle nie współpracują z iPhone’em 7.

Siódemka nie współpracuje z Moto 360 (2015), TAG Heuer Connected, ASUS ZenWatch, Fossil Q i Michael Kors Access. iPhone’y rozpoznają zegarki w aplikacji mobilnej, ale nie można ich w ogóle sparować z nowym telefonem Apple.

Android Wear ma problemy ze współpracą z iPhone 7 ciekawostki Zegarek, iPhone 7, Apple, Android Wear i iPhone 7, Android Wear  W tym roku wreszcie sprawdziłem, jak działa Android Wear i Tizen OS po sparowaniu z iOS i nie jest najgorzej, choć mogłoby być zdecydowanie lepiej. Jednak wygląda na to, że niektóre zegarki z platformą Wear w ogóle nie współpracują z iPhone'em 7. motorola

Inżynierzy z Cupertino naprawili problem po swojej stronie wydając iOS 10.0.2, ale wygląda na to, że problem ma głębsze podłoże. Google zdaje sobie sprawę z zaistniałego problemu i pracuje nad jego szybkim rozwiązaniem. Niestety, nie podano nawet orientacyjnej daty jego rozwiązania, choć aplikacja mobilna w zeszłym tygodniu dostała dwie aktualizacje, które nie rozwiązały problemu z parowaniem.

Should these devices ultimately require a firmware update to start working with iPhone 7, that might turn into a major headache. Since the smartwatches are currently unable to pair, installing any system update would pose a challenge; Android Wear products must be paired with a smartphone before updates can be downloaded. Users would thus have to use another iOS device that?s not an iPhone 7 (or an Android phone) to load the fix.

Podobno problemy z parowaniem występują również w niektórych modelach samochodów BMW, a wy macie podobnie?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top