Angry Birds Classic powraca do App Store gry-i-aplikacje, ciekawostki Angry Birds Classic  Angry Birds to jedna z najpopularniejszych gier mobilnych wszech czasów, której kilka wersji ukazało się od 2009 roku. Teraz firma Rovio postanowiła przywrócić oryginalny tytuł do App Store na nowym silniku Unreal i bez zakupów w aplikacji. AngryBirds 1300x700

Angry Birds Classic powraca do App Store

Angry Birds to jedna z najpopularniejszych gier mobilnych wszech czasów, której kilka wersji ukazało się od 2009 roku. Teraz firma Rovio postanowiła przywrócić oryginalny tytuł do App Store na nowym silniku Unreal i bez zakupów w aplikacji.

Gra została całkowicie przebudowana przy użyciu silnika Unreal, aby zapewnić bardziej zoptymalizowane wrażenia na różnych urządzeniach i platformach. Firma Rovio zapewnia jednak, że zachowała każdy aspekt oryginalnej gry Angry Birds.

“Podczas przebudowy Angry Birds staraliśmy się zachować klimat oryginalnej gry” – mówi producent wykonawczy, Sami Ronkainen. “Wiemy, że nasi fani to pasjonaci i będą w stanie dostrzec nawet niewielkie różnice. Kluczowe było dopasowanie rozgrywki i wyglądu gry do oryginału”.

Nowy remaster bazuje na wersji gry, która była dostępna w App Store w 2012 roku, zanim została usunięta z platformy kilka lat później. W 2019 roku firma Rovio faktycznie usunęła pierwszą grę Angry Birds z App Store, ponieważ nie była ona już kompatybilna z nowszymi urządzeniami.

W tym tytule stawką jest przetrwanie wściekłych ptaków, a Ty będziesz musiał zemścić się na chciwych świniach, które ukradły ich jaja. Wykorzystaj unikalne moce każdego ptaka, aby zniszczyć obronę świń. Angry Birds to gra oparta na fizyce i zapewniająca wiele godzin powtórzeń. Rozwiązanie każdego poziomu wymaga logiki, umiejętności i siły.

Ciekawostką w nowej wersji jest to, że w przeciwieństwie do innych gier Angry Birds firma postanowiła powrócić do korzeni, oferując grę bez zakupów w aplikacji.

Gra Angry Birds Classic jest już dostępna w App Store w cenie 4,99 zł. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu firma Rovio udostępniła Angry Birds Reloaded wyłącznie na platformie Apple Arcade, która również jest zremasterowaną wersją oryginalnej gry, ale z kilkoma nowymi postaciami i dodatkowymi poziomami.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top