Anonymous zhakowali rosyjską telewizję ciekawostki Anonymous zhakowali rosyjską telewizję, Anonymous  Grupa hakerów Anonymous ogłosiła włamanie do rosyjskiej firmy VGTRK. Wiadomość o tym pojawiła się na ich oficjalnym koncie na Twitterze AnonymousTV. hakerzy 1300x700

Anonymous zhakowali rosyjską telewizję

Grupa hakerów Anonymous ogłosiła włamanie do rosyjskiej firmy VGTRK. Wiadomość o tym pojawiła się na ich oficjalnym koncie na Twitterze AnonymousTV.

Według źródła, hakerom udało się włamać na serwery Ogólnorosyjskiej Państwowej Kompanii Telewizyjnej i Radiowej (VGTRK). W skład holdingu wchodzi kilka popularnych państwowych kanałów telewizyjnych: Rossija-1, Rossija-24, Rossija-K, kanał dziecięcy Karusel i inne, a także stacje radiowe: Radio Rossi, Radio Majak, Vesti FM ”, „Kultura” i tak dalej.

Na swoim oficjalnym koncie na Twitterze hakerzy poinformowali, że uzyskali pełny dostęp do serwerów VGTRK i są gotowi opublikować ponad 870 GB danych firmy. W momencie publikacji nie ma dowodów na włamanie poza tweetem grupy.

Witryna Ogólnorosyjskiej Państwowej Telewizji i Radiofonii działa normalnie, wszystkie zawarte w niej kanały informacyjne również nie uległy awarii.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top