Apka Aperture nie będzie działać na przyszłych wersjach macOS polecane, ciekawostki   Apple podało, że aplikacja do edycji zdjęć Aperture nie będzie działać z wersjami systemów operacyjnych, które zostaną wydane po macOS Mojave. mojave 3

Apka Aperture nie będzie działać na przyszłych wersjach macOS

Apple podało, że aplikacja do edycji zdjęć Aperture nie będzie działać z wersjami systemów operacyjnych, które zostaną wydane po macOS Mojave.

W zaktualizowanym przewodniku Apple udostępnia użytkownikom instrukcje dotyczące migracji bibliotek Aperture do nowej aplikacji Photo na Maca lub Adobe Lightroom Classic.

Apka Aperture nie będzie działać na przyszłych wersjach macOS polecane, ciekawostki   Apple podało, że aplikacja do edycji zdjęć Aperture nie będzie działać z wersjami systemów operacyjnych, które zostaną wydane po macOS Mojave. aperture macbook pro 800x424

Jak wiadomo, firma przestała rozwijać Aperture w czerwcu 2014 r. I usunęła oprogramowanie z Mac App Store w kwietniu 2015 r. po wydaniu aplikacji Photo dla komputerów Mac. Jednak aplikacja jest cały czas kompatybilna z macOS Mojave, a niektórzy użytkownicy nadal z nią pracują.

Niektóre pliki multimedialne utworzone przy użyciu starych formatów lub kodeków nie będą zgodne z przyszłymi wersjami systemu MacOS. W związku z tym firma Apple udostępniła instrukcje dotyczące konwersji niezgodnych formatów w aplikacjach iMovie, Final Cut Pro X i Motion.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry