Krzysiek Borek31.05.2016
Apka BaterryLife z Cydii trafiła do AppStore pod inną nazwą

Pierwsze co zazwyczaj robię po wykonaniu Jailbreak to instalacja aplikacji BatteryLife i iCleaner Pro. Pierwsza z nich dostarcza mi wszystkich niezbędnych informacji o kondycji baterii, a druga służy do usuwania niepotrzebnych plików bezpośrednio z urządzenia.

Dziś jedna z nich pojawiła się w App Store i potrafi więcej niż pierwowzór, ponieważ służy do krótkiej diagnostyki urządzenia mobilnego, z czego wcześniej słynęła aplikacja Phone Doctor Plus. Aplikacja podzielona jest na 5 sekcji i każda zawiera szczegółowe informacje związane z urządzeniem mobilnym, na którym zainstalowaliśmy program, są nimi:

  • Urządzenie: (Ogólne informacje, informacje o zużyciu procesora i jego dane techniczne, info o układzie graficznym i wspieranych przez niego technologiach, wykresy z pamięcią operacyjną, info o zajętej przestrzeni dyskowej i połączeniu z siecią bezprzewodową lub komórkową).
  • Test: tutaj sprawdzimy, czy urządzenie ma martwe piksele (na wyświetlaczu) i czy działają takie części jak aparat, głośnik multimedialny, mikrofon, słuchawki i przyciski regulacji głośności).
  • Bateria: dla mnie to najważniejsza zakładka, ponieważ podaje informacje o obecnym stanie baterii (jej pojemności), fabryczną pojemność, woltaż, cykle, temperaturę i prąd rozładowania. Ponadto po podłączeniu ładowarki, mamy wgląd w dodatkowe statystyki (źródło zasilania, amperaż i moc).

baterrylife

  • Udostępnij: wysłanie linku do aplikacji, ocena i napisanie recenzji, wysłanie opinii lub zgłoszenie poprawek.
  • Pomoc: Legenda dotycząca obecnej kondycji baterii.

Aplikacja jest darmowa i możecie ją w każdej chwili pobrać z App Store. Działa na iPhonie i iPadzie.

Battery Percentage - Your Device Doctor
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek