Apka Phone Drive na iOS znów za darmo w AppStore gry-i-aplikacje Phone Drive, jak zrobić z iPhone Pendrive, iPhone jako Pendrive, iPhone, Apple, App Store  Zastanawialiście się pewnie nie raz, czy możliwe jest zrobienie z iPhone Pendrive'a? Odpowiedz brzmi tak, jest to możliwe. PhoneDrive 1300x700

Apka Phone Drive na iOS znów za darmo w AppStore

Zastanawialiście się pewnie nie raz, czy możliwe jest zrobienie z iPhone Pendrive’a? Odpowiedz brzmi tak, jest to możliwe.

Jest to możliwe dzięki między innymi aplikacji Phone Drive o której pisaliśmy już wielokrotnie. Phone Drive pozwala również na zarządzanie plikami dostępnymi wewnątrz aplikacji. To nie wszystko!

Dzięki Phone Drive możemy również podglądać nasze dokumenty lub je edytować. Wgrywanie plików do iPhone’a odbywa się za pomocą kabla lub przeglądarki.

Apka Phone Drive na iOS znów za darmo w AppStore gry-i-aplikacje Phone Drive, jak zrobić z iPhone Pendrive, iPhone jako Pendrive, iPhone, Apple, App Store  Zastanawialiście się pewnie nie raz, czy możliwe jest zrobienie z iPhone Pendrive'a? Odpowiedz brzmi tak, jest to możliwe. PhoneDrive.onetech.pl

Apka została właśnie kolejny już raz przeceniona i w tej chwili dostępna jest w App Store za darmo.

[app 431033044]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry