Apka Viber na iOS uaktualniona - co nowego? gry-i-aplikacje, aktualizacje Viber 5.2.1, Viber, Nowa wersja Viber, Mavericks, Mac, iOS 8.1, iOS, App Store, Android  Viber, to prosta aplikacja, która pozwala na wykonywanie połączeń audio oraz wideo całkowicie bezpłatnie. Dzwonić możemy do innych osób korzystających z Viber. Viber 1300x700

Apka Viber na iOS uaktualniona – co nowego?

Viber, to prosta aplikacja, która pozwala na wykonywanie połączeń audio oraz wideo całkowicie bezpłatnie. Dzwonić możemy do innych osób korzystających z Viber.

Kilka minut temu w App Store pojawiła się nowa wersja tejże apki. Najważniejszą zmianą w wersji oznaczonej numerem 5.8 jest dodanie opcji Split View i Slide Over dla iPad. Rozszerzono także możliwości 3D Touch w iPhone 6s i 6s Plus. Poniżej pełna lista zmian w języku angielskim.

Apka Viber na iOS uaktualniona - co nowego? gry-i-aplikacje, aktualizacje Viber 5.2.1, Viber, Nowa wersja Viber, Mavericks, Mac, iOS 8.1, iOS, App Store, Android  Viber, to prosta aplikacja, która pozwala na wykonywanie połączeń audio oraz wideo całkowicie bezpłatnie. Dzwonić możemy do innych osób korzystających z Viber. Viber

Co nowego w wersji 5.8

  • More detailed info in group chats ? see which of your friends have read and liked any message
  • 3D touch support ? short cut to create a new message or access your latest chats
  • Split View and Slide Over for Multitasking on iPad
  • Conversation Gallery ? see all your photos and videos from a chat in one place
  • Improved Search

Aktualizacja dostępna jest w App Store za darmo.

[app 382617920]

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry