youtybe app

Apka YouTube wreszcie z automatyczną obsługą trybu ciemnego!

Lepiej późno niż wcale. Dziś wreszcie w naszej aplikacji YouTube na iPhone pojawił tryb ciemny kompatybilny z systemem iOS. Dziękujemy!

Kilkanaście minut temu po włączeniu aplikacji YouTube doznaliśmy lekkiego szoku. Na ekranie naszego urządzenia pojawiła się informacja o możliwości włączenia funkcji automatycznej zmiany motywu aplikacji. Brawo! Wygląda na to, ze YouTube wreszcie wprowadziło opcję trybu ciemnego kompatybilnego iOS. Co to znaczy?

Apka YouTube wreszcie z automatyczną obsługą trybu ciemnego! ciekawostki youtube na ios, youtube dodaje automatyczny tryb ciemny, Youtube, tryb ciemny, iPhone, ciemny motyw na youtube  Lepiej późno niż wcale. Dziś wreszcie w naszej aplikacji YouTube na iPhone pojawił tryb ciemny kompatybilny z systemem iOS. Dziękujemy! youtube

Oznacza to, że aplikacja automatycznie przełącza się między jasnym i ciemnym wyglądem w zależności od ustawień iOS na smartfonie. Do tej pory tryb ciemny można było włączyć w sposób ręczny przez ustawienia dostępne w aplikacji. Opcja dostępna jest w Ustawieniach aplikacji w polu Wygląd (patrz wyżej).

Uwaga! Wygląda na to, że funkcja nie została uruchomiona od razu u wszystkich użytkowników tylko włączana jest stopniowo. Także jeśli jeszcze nie masz nowego trybu u siebie w aplikacji to po prostu cierpliwie poczekaj. Na pewno za jakiś czas pojawi się także u Ciebie! YouTube na iOS możecie pobrać klikając w ten link.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top