Aplikacja Amazon Prime Video dostępna w Mac App Store ciekawostki Amazon Prime Video w mac app store, Amazon Prime Video na mac, Amazon Prime Video  Amazon wydał na komputery Mac natywną aplikację Amazon Prime Video. Możecie ją pobrać już dziś za darmo z Mac App Store. amazon prime 1300x700

Aplikacja Amazon Prime Video dostępna w Mac App Store

Amazon wydał na komputery Mac natywną aplikację Amazon Prime Video. Możecie ją pobrać już dziś za darmo z Mac App Store.

Dzięki tej aplikacji wszyscy subskrybenci Amazon Prime Video mogą oglądać filmy, seriale telewizyjne i programy sportowe, w tym seriale Amazon Originals, takie jak The Boys, The Marvelous Mrs. Maisel i Tom Clancy’s Jack Ryan. Aplikacja wyświetla również spersonalizowane rekomendacje oparte na preferencjach użytkownika, podobnie jak w aplikacjach na iPhone’a, iPada i Apple TV.

Aplikacja Amazon Prime Video dostępna w Mac App Store ciekawostki Amazon Prime Video w mac app store, Amazon Prime Video na mac, Amazon Prime Video  Amazon wydał na komputery Mac natywną aplikację Amazon Prime Video. Możecie ją pobrać już dziś za darmo z Mac App Store. Amazon

Na Macu będzie można również pobierać filmy, aby oglądać je w trybie offline. Jest też opcja Obrazu w obrazie, a także możliwość czytania informacji o filmach dzięki dostępowi przez iMDb.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w Mac App Store. Możecie ją pobrać klikając w ten link.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry