Aplikacja Apple Support, czyli Wsparcie Apple wreszcie dostępna w polskim App Store polecane, ciekawostki wsparcie apple aplikacja, wsparcie apple, Polska, pobierz, iPhone, download, apple support, Apple, App Store  Od dziś umówienie wizyty w serwisie Apple staje się jeszcze łatwiejsze. Wszystko za sprawą aplikacji ?Wsparcie Apple?, która od dziś dostępna jest również w polskim App Store. AppleStore 1300x700

Aplikacja Apple Support, czyli Wsparcie Apple wreszcie dostępna w polskim App Store

Od dziś umówienie wizyty w serwisie Apple staje się jeszcze łatwiejsze. Wszystko za sprawą aplikacji ?Wsparcie Apple?, która od dziś dostępna jest również w polskim App Store.

Wsparcie Apple w dużym skrócie to aplikacja w której znajdziemy przydatne informacje na temat naszych iUrządzeń, a także jak wspomniałem na początku możliwe jest umówienie wizyty w serwisie. Ale to nie wszystko.

Aplikacja Apple Support, czyli Wsparcie Apple wreszcie dostępna w polskim App Store polecane, ciekawostki wsparcie apple aplikacja, wsparcie apple, Polska, pobierz, iPhone, download, apple support, Apple, App Store  Od dziś umówienie wizyty w serwisie Apple staje się jeszcze łatwiejsze. Wszystko za sprawą aplikacji ?Wsparcie Apple?, która od dziś dostępna jest również w polskim App Store. WsparcieApple

Dzięki aplikacji możliwe jest odszukanie najbliższego serwisu, sprawdzić jaki jest pierwszy wolny termin wizyty, a także możliwe jest sprawdzenie zakresu gwarancji urządzeń, które podpęte są do naszego AppleID. Czyli po prostu czy dane urządzenie jest jeszcze na gwarancji.

Aplikacja dostępna jest w App Store za darmo.

[app 1130498044]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top