tv

Aplikacja Apple TV może trafić na smartfony z Androidem

Według niezawodnego informatora ShrimpApplePro,  Apple planuje udostępnić aplikację Apple TV na smartfonach z systemem Android.

TV to aplikacja firmy Apple, która umożliwia oglądanie filmów, seriali i innych treści wideo na różnych urządzeniach z systemem iOS, takich jak iPhone, iPad czy Mac. Aplikacja jest dostępna za darmo w App Store i jest zintegrowana z usługą streamingową firmy Apple, znaną jako Apple TV+.

Apple TV oferuje dostęp do setek filmów i seriali, w tym do produkcji oryginalnych, takich jak “The Morning Show”, “See” czy “Ted Lasso”. Oprócz tego aplikacja umożliwia oglądanie treści z różnych kanałów telewizyjnych, takich jak HBO, Showtime czy CBS All Access, a także dostęp do treści sportowych, takich jak mecze NBA czy MLB.

Aplikacja Apple TV posiada intuicyjny interfejs, dzięki czemu łatwo jest znaleźć interesujące treści i korzystać z nich. Można również tworzyć listy odtwarzania, by łatwiej było odtwarzać ulubione filmy czy seriale. W tej chwili aplikacja  jest dostępna na różnych platformach, takich jak smartfony, tablety, komputery oraz konsole do gier, dzięki czemu można ją z łatwością korzystać na różnych urządzeniach. Niestety na liście nie ma smartfonów z systemem Android, ale niebawem ma się to zmienić.

Aplikacja Apple TV na smartfonach z Androidem

Aplikacja Apple TV może trafić na smartfony z Androidem ciekawostki Apple TV na android, Apple TV, Android  Według niezawodnego informatora ShrimpApplePro,  Apple planuje udostępnić aplikację Apple TV na smartfonach z systemem Android. AppleTV

Niezawodny ShrimpApplePro twierdzi, że Apple testuje aplikację wewnętrznie i planuje wydać ją w ciągu kilku miesięcy. Dzięki natywnemu wsparciu dla aplikacji, użytkownicy smartfonów z systemem Android mieliby łatwiejszy i wygodniejszy dostęp do Apple TV+, bez konieczności polegania na wersji webowej.

Obecnie w ekosystemie Androida wspomniana aplikacja jest ograniczona do urządzeń opartych na systemie operacyjnym Android TV, w tym Chromecast z Google TV. Inne urządzenia ze wsparciem dla aplikacji Apple TV to PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, Roku i Amazon Fire TV, Roku TV oraz smart TV od LG, Samsunga, Sony i Vizio. Aplikacja może być używana do strumieniowania programów Apple TV+, kupowania lub wypożyczania programów telewizyjnych i filmów z iTunes Store i nie tylko.

Dostępność aplikacji na smartfonach z systemem Android może przyczynić się do zwiększenia liczby abonentów Apple TV+, a co za tym idzie – przychodów Apple z usługi.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top