OneTech12.11.2020
Aplikacja Apple TV oficjalnie dostępna na PS4 i PS5

Od jakiegoś czasu Apple rozszerza obsługę Apple TV na wielu platformach, takich jak smart telewizory, aby pomóc swojej usłudze strumieniowego przesyłania wideo dotrzeć do szerszej publiczności.

Zgodnie z obietnicą Sony w zeszłym miesiącu, aplikacja Apple TV jest już dostępna do pobrania na PlayStation 4 i PlayStation 5 za pośrednictwem PlayStation Store.

Nastąpiło to po dzisiejszej oficjalnej premierze PS5 w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Kanadzie, Meksyku, Australii, Nowej Zelandii i Korei Południowej. Nowa konsola będzie dostępna w większej liczbie krajów od 19 listopada. Użytkownicy posiadający PS4 mogą pobrać aplikację już teraz.

Aplikacja umożliwia użytkownikom strumieniowe przesyłanie programów telewizyjnych i filmów z Apple TV+, kanałów Apple TV i ich bibliotek iTunes, a także kupowanie lub wypożyczanie programów telewizyjnych i filmów z iTunes Store. Aplikacja jest już dostępna na iPhone, iPad, Mac, PC, Apple TV, urządzenia Roku, Amazon Fire TV i wybrane modele telewizorów Smart TV Samsung, LG i Vizio.

Pozostałe informacje

MacBook z czipem M1

Etui i szkło na ekran iPhone 12 / 12 Pro

System iOS 14 / iPadOS 14 / watchOS 7

Testy iPhone 12 / 12 Pro

Pamięć RAM w iPhone 12 / 12 Pro Max

Inne

Akcesoria dla iPhone 12 / 12 Pro / 12 Pro Max

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl