Aplikacja Halide naprawi zepsuty przez Apple tryb portretowy w iPhone XR polecane, ciekawostki Update, tryb portretowy w iPhone XR, halide, download, App Store, Aplikacja  Tryb portretowy w iPhone XR, pisaliśmy o tym całkiem niedawno posiada pewne ograniczenia. Pozwala on bowiem jedynie na wykonywanie zdjęć ludzi, nie obiektów. Ale już wkrótce się to zmieni. iPhoneX portret

Aplikacja Halide naprawi zepsuty przez Apple tryb portretowy w iPhone XR

Tryb portretowy w iPhone XR, pisaliśmy o tym całkiem niedawno posiada pewne ograniczenia. Pozwala on bowiem jedynie na wykonywanie zdjęć ludzi, nie obiektów. Ale już wkrótce się to zmieni.

Najnowsza wersja aplikacji Halide ma usunąc te ograniczenia. Autorzy aplikacji znaleźli sposób pozwalający ominięcie tych moim zdaniem głupich ograniczeń.

Jak widzicie poniżej tak wygląda zdjęcie kota wykonane iPhone XR w trybie portretowym właśnie za pomocą aplikacji Halide. Tradycyjną apką aparat takiego zdjęcia niestety nie zrobimy.

Aplikacja Halide naprawi zepsuty przez Apple tryb portretowy w iPhone XR polecane, ciekawostki Update, tryb portretowy w iPhone XR, halide, download, App Store, Aplikacja  Tryb portretowy w iPhone XR, pisaliśmy o tym całkiem niedawno posiada pewne ograniczenia. Pozwala on bowiem jedynie na wykonywanie zdjęć ludzi, nie obiektów. Ale już wkrótce się to zmieni. XR portrait

Gdy tylko aktualizacja aplikacji pojawi się w App Store to damy Wam znać.

[app 885697368]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top