pogoda ios16

Aplikacja Pogoda w iOS 16 otrzymała kilka nowych funkcji

Firma Apple wprowadziła kilka ulepszeń do aplikacji Pogoda w system iOS 16, oferując znacznie więcej danych, które wcześniej były niedostępne.

Stuknięcie prognozy głównej lub dziesięciodniowej w systemie iOS 16 powoduje wyświetlenie bardziej szczegółowej prognozy, która pozwala zobaczyć temperaturę dla każdego dnia w widoku graficznym, co ułatwia wizualizację zakresu temperatur i warunków pogodowych w ujęciu godzinowym.

Aplikacja Pogoda w iOS 16 otrzymała kilka nowych funkcji ciekawostki nowosci w aplikacji pogoda w ios 16, iOS 16, co nowego w aplikacji pogoda w ios 16, aplikacja pogoda  Firma Apple wprowadziła kilka ulepszeń do aplikacji Pogoda w system iOS 16, oferując znacznie więcej danych, które wcześniej były niedostępne. iOS pogoda 1
Aplikacja Pogoda w iOS 16

Większość modułów udostępnia dodatkowe informacje w systemie godzinowym. Dzięki indeksowi UV użytkownicy mogą zobaczyć szacunkowe wskazania w ciągu dnia i uzyskać obraz tego, kiedy narażenie na promieniowanie UV będzie największe.

Dostępne są również podobne wykresy godzinowe dla wiatru, opadów, wilgotności, widzialności i ciśnienia. Moduł zachód/wschód słońca dostarcza jeszcze bardziej szczegółowych informacji, a także podaje średnie miesięczne wartości wschodu i zachodu słońca. Gdy prognozowany jest deszcz, wyświetlany jest wykres odpowiednich przedziałów 10-minutowych.

Aplikacja Pogoda w iOS 16 otrzymała kilka nowych funkcji ciekawostki nowosci w aplikacji pogoda w ios 16, iOS 16, co nowego w aplikacji pogoda w ios 16, aplikacja pogoda  Firma Apple wprowadziła kilka ulepszeń do aplikacji Pogoda w system iOS 16, oferując znacznie więcej danych, które wcześniej były niedostępne. iOS16 pogoda 2
Prognoza godzinowa w iOS 16.

Pogoda w systemie iOS 16 oferuje te same mapy opadów, temperatury i jakości powietrza, co poprzednia wersja, bez żadnych dodatkowych funkcji, ale wprowadzono kilka drobnych aktualizacji graficznych.

Aplikacja Pogoda w iOS 16 otrzymała kilka nowych funkcji ciekawostki nowosci w aplikacji pogoda w ios 16, iOS 16, co nowego w aplikacji pogoda w ios 16, aplikacja pogoda  Firma Apple wprowadziła kilka ulepszeń do aplikacji Pogoda w system iOS 16, oferując znacznie więcej danych, które wcześniej były niedostępne. pogoda 2
Zachód słońca i ciśnienie w apce Pogoda na iOS 16.

Zaktualizowana aplikacja dostarcza teraz także ostrzeżenia przed złą pogodą, ale tylko w wybranych krajach.

Aby dostarczyć więcej informacji za pośrednictwem modułów pogodowych, Apple w większym stopniu korzysta z danych pochodzących z aplikacji pogodowej Dark Sky, którą firma kupiła w 2020 roku.

Ponadto przypominamy, że dzięki systemowi iPadOS 16 aplikacja Pogoda jest wreszcie dostępna na iPadzie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top