Dwa różne numery WhatsApp na jednym iPhone? Tak. Od teraz jest to możliwe dzięki WhatsApp Business polecane, ciekawostki WhatsApp Business skąd pobrać, WhatsApp Business download, WhatsApp Business, dwa numery w whastapp, App Store  WhatsApp Business, czyli wersja, ?korporacyjna? najsłynniejszej aplikacji do przesyłania wiadomości na świecie trafiła wreszcie do polskiego App Store. whatsappbussines

Dwa różne numery WhatsApp na jednym iPhone? Tak. Od teraz jest to możliwe dzięki WhatsApp Business

WhatsApp Business, czyli wersja, ?korporacyjna? najsłynniejszej aplikacji do przesyłania wiadomości na świecie trafiła wreszcie do polskiego App Store.

WhatsApp Business to aplikacja, która pozwala właścicielom firm komunikować się z klientami. Od teraz jeśli masz dwa różne numery, jeden firmowy i jeden prywatny, to możesz zainstalować zarówno WhatsApp Business, jak i zwykły WhatsApp Messenger na tym samym telefonie i skojarzyć aplikacje z oddzielnymi numerami telefonów.

W praktyce można używać zarówno WhatsApp Business, jak i WhatsApp Messenger na tym samym telefonie, ale każda aplikacja musi być powiązana z oddzielnym numerem telefonu.

Aplikację można także powiązać WhatsApp Business z numerem stacjonarnym, dzięki czemu klienci będą mogli wysyłać Ci wiadomości na ten numer. W celu aktywacji numeru podczas procedury weryfikacji należy wybierz opcję ?Zadzwoń do mnie?, aby uzyskać kod telefonicznie.

Dwa różne numery WhatsApp na jednym iPhone? Tak. Od teraz jest to możliwe dzięki WhatsApp Business polecane, ciekawostki WhatsApp Business skąd pobrać, WhatsApp Business download, WhatsApp Business, dwa numery w whastapp, App Store  WhatsApp Business, czyli wersja, ?korporacyjna? najsłynniejszej aplikacji do przesyłania wiadomości na świecie trafiła wreszcie do polskiego App Store. whatsapp

Oprócz wszystkich funkcji WhatsApp Messenger, w wersji Business możesz utworzyć profil aktywności , aby klienci mogli znaleźć przydatne informacje, takie jak adres, strona internetowa i informacje kontaktowe. Możliwe jest również skonfigurowanie automatycznych komunikatów o nieobecności, gdy nie możesz odpowiedzieć na pytania klientów.

WhatsApp Business ma interfejs podobny do interfejsu WhatsApp Messenger i zawiera wszystkie funkcje aplikacji, takie jak udostępnianie plików multimedialnych, bezpłatne rozmowy, bezpłatne wiadomości międzynarodowe, czaty grupowe, wiadomości offline i wiele innych.

Aplikacja dostępna jest za darmo.

[app 1386412985]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry