Aplikacja WWDC otrzymuje nową nazwę polecane, ciekawostki WWDC, Apple Developer., Aplikacja  Wczoraj w godzinach wieczornych firma Apple zaktualizowała swoją aplikację WWDC na iOS. Zmiana nazwy nie jest jedyną nowością. WWDC

Aplikacja WWDC otrzymuje nową nazwę

Wczoraj w godzinach wieczornych firma Apple zaktualizowała swoją aplikację WWDC na iOS. Zmiana nazwy nie jest jedyną nowością.

Aplikacja WWDC pozwalała użytkownikom oglądać transmisje na żywo z corocznej Worldwide Developers Conference, a także wybierać sesje podczas uczestnictwa w wydarzeniu. Od teraz aplikacja nazywa się Apple Developer.

Aplikacja WWDC otrzymuje nową nazwę polecane, ciekawostki WWDC, Apple Developer., Aplikacja  Wczoraj w godzinach wieczornych firma Apple zaktualizowała swoją aplikację WWDC na iOS. Zmiana nazwy nie jest jedyną nowością. DEV 1 455x350

Zmiana nazwy nie jest jedyną nowością. Pojawiła się także możliwość zarejestrowania profilu programisty bezpośrednio w aplikacji przez użytkowników z USA. Wkrótce funkcja ma być dostępna także w innych krajach.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry