Aplikacje na iOS przestają działać po zsynchronizowaniu iPhone lub iPad z komputerem Mac M1 polecane, ciekawostki Mac z M1, aplikacje sie nie uruchamiaja  Niektórzy właściciele iPhone'ów i iPadów narzekają, że aplikacje przestały się uruchamiać na ich urządzeniach po zsynchronizowaniu z komputerami Mac z M1. apps

Aplikacje na iOS przestają działać po zsynchronizowaniu iPhone lub iPad z komputerem Mac M1

Niektórzy właściciele iPhone’ów i iPadów narzekają, że aplikacje przestały się uruchamiać na ich urządzeniach po zsynchronizowaniu z komputerami Mac z M1.

Pierwsze doniesienia o tym problemie pojawiły się na Apple Forum i Reddit w grudniu 2020 roku, miesiąc po premierze nowych Maców z M1.

Według użytkowników aplikacje innych firm zainstalowane z App Store po prostu przestały działać po zsynchronizowaniu iPhone’a lub iPada z Maca z M1 za pomocą Findera. Ponadto aplikacji nie można aktualizować ani instalować nowych aplikacji ze sklepu App Store.

Aplikacje na iOS przestają działać po zsynchronizowaniu iPhone lub iPad z komputerem Mac M1 polecane, ciekawostki Mac z M1, aplikacje sie nie uruchamiaja  Niektórzy właściciele iPhone'ów i iPadów narzekają, że aplikacje przestały się uruchamiać na ich urządzeniach po zsynchronizowaniu z komputerami Mac z M1. AppStore

Aby obejść ten problem, jeden użytkownik Reddit zasugerował zsynchronizowanie iPhone’a lub iPada ze starym komputerem Mac z systemem macOS Catalina. Przyczyny błędu są nadal nieznane, ponieważ nawet Wsparcie Apple nie potrafiło tego wyjaśnić.

A jak to wygląda u Was? Ktoś ma podobny problem?

 

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry