App Store ujawnia szczegóły nowych funkcji w watchOS 8 polecane, ciekawostki watchOS 8, Apple Watch, Apple  Apple zaprezentuje swoje nowe systemy jutro, 7 czerwca, na otwarciu WWDC 2021. Tymczasem w sieci wciąż gromadzą się informacje o nadchodzących aktualizacjach. watchOS8

App Store ujawnia szczegóły nowych funkcji w watchOS 8

Apple zaprezentuje swoje nowe systemy jutro, 7 czerwca, na otwarciu WWDC 2021. Tymczasem w sieci wciąż gromadzą się informacje o nadchodzących aktualizacjach.

Tym razem deweloperzy znaleźli kodzie programisty w App Store wzmianki o nowych funkcjach nowego Apple Watch, który będzie wydany z systemem watchOS 8.

Nowe funkcje w systemie watchOS 8

Znaleziono tam informacje o nowej aplikacji Mind, która będzie dostępna nie tylko na smartwatchach, ale także na iPhonie. Przypuszczalnie ta aplikacja pomoże monitorować twoje zdrowie psychiczne i będzie zawierać medytację, ćwiczenia oddechowe i relaksującą muzykę.

App Store ujawnia szczegóły nowych funkcji w watchOS 8 polecane, ciekawostki watchOS 8, Apple Watch, Apple  Apple zaprezentuje swoje nowe systemy jutro, 7 czerwca, na otwarciu WWDC 2021. Tymczasem w sieci wciąż gromadzą się informacje o nadchodzących aktualizacjach. AppleWatch

Są też informacje o nowych aplikacjach: Porady i Kontakty, które stworzonych specjalnie dla Apple Watch. Kolejną potencjalną innowacją jest rozszerzenie funkcji FindMy w zegarku. Wygląda na to, że Apple Watch będzie wstanie znajdować nie tylko znajomych, ale także lokalizatory AirTag.

Jak wiecie Apple ogłosiło już, że WWDC 2021 rozpocznie się 7 czerwca i to właśnie w tym dniu odbędzie się prezentacja i zapowiedź iOS 15 i iPadOS 15, a także macOS 12, tvOS 15 i watchOS 8.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry