App Store

App Store ustanawia kolejny rekord!

Apple ogłosiło nowy rekord w App Store. Według firmy był to kolejny “rekordowy rok” dla sklepu z aplikacjami. Dlaczego?

Jak wiecie, Apple zaktualizowało App Store w iOS 12, zmieniając wygląd i dodając sekcję “Dzisiaj”, która zawiera najlepsze aplikacje dnia.

App Store ustanawia kolejny rekord! ciekawostki święta 2019, Apple, App Store  Apple ogłosiło nowy rekord w App Store. Według firmy był to kolejny "rekordowy rok" dla sklepu z aplikacjami. Dlaczego? AppStore

W tym roku w okresie świąt użytkownicy wydali 277 mln USD  na aplikacje i gry co stanowi wzrost o 11,3% w tym samym okresie w 2018 roku. W sumie sprzedaż w grudniu 2019 roku osiągnęła 5,1 mld USD, co stanowi wzrost o 8% w porównaniu do 4,7 mld wydanych w grudniu 2018 roku.

App Store ustanawia kolejny rekord! ciekawostki święta 2019, Apple, App Store  Apple ogłosiło nowy rekord w App Store. Według firmy był to kolejny "rekordowy rok" dla sklepu z aplikacjami. Dlaczego? appstore wydatki

Liczby te potwierdzają to, co już widzieliśmy w przeszłości.  App Store zawsze dominowało pod względem przychodów, chociaż przy mniejszej liczbie pobrań aplikacji i gier.

A Ty, co kupiłeś w App Store w okresie świątecznym? Daj znam znać w komentarzach.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top