Apple AirPods 2-gen z lepszą redukcją szumów polecane, ciekawostki Apple, AirPods 2, airpod 2-gen  Od niedawna korzystam z bezprzewodowych słuchawek i bardzo cenię sobie brak kabli, choć do momentu zakupu miałem mieszane uczucia. Szczególnie po testach wielu egzemplarzy, ale Apple ma inne zdanie na ten temat. airpods3

Apple AirPods 2-gen z lepszą redukcją szumów

Od niedawna korzystam z bezprzewodowych słuchawek i bardzo cenię sobie brak kabli, choć do momentu zakupu miałem mieszane uczucia. Szczególnie po testach wielu egzemplarzy, ale Apple ma inne zdanie na ten temat.

Kolejna generacja słuchawek AirPods powinna charakteryzować się lepszą redukcją szumów.

Trzeba wyjaśnić sobie jedno, nie liczcie na redukcję szumów porównywalną z większymi słuchawkami takimi, jak np. Beats 3 Studio. Wprowadzenie redukcji szumów może wymusić na Apple zmianę wyglądu słuchawek, a sprzedaż pierwszej generacji powinna zamknąć się w 30 milionach egzemplarzy.

Apple AirPods 2-gen z lepszą redukcją szumów polecane, ciekawostki Apple, AirPods 2, airpod 2-gen  Od niedawna korzystam z bezprzewodowych słuchawek i bardzo cenię sobie brak kabli, choć do momentu zakupu miałem mieszane uczucia. Szczególnie po testach wielu egzemplarzy, ale Apple ma inne zdanie na ten temat. airpods6

Pierwsza generacja słuchawek zadebiutowała w grudniu 2016 roku i na ten moment nie wiemy, kiedy pojawi się ich kolejna wersja. Bloomberg dotarł do informacji o następcach pierwszej generacji i jedyną nowością ma być wsparcie dla komendy “Hej Siri” i dodanie podstawowej wodoodporności.

Analityk Barclays nie spodziewa się większych nowości w bezprzewodowych słuchawkach zaplanowanych na ten rok. Jedyną “zmianą” może być obniżenie ceny obecnie sprzedawanego egzemplarza. Redukcja szumów będzie działać na zasadzie analogowej, a nie cyfrowej, którą możecie znać ze słuchawek Beats 3 Studio.

Wprowadzenie wodoodpornej konstrukcji może oznaczać wiele zmian konstrukcyjnych. Będą miały na celu chronić wnętrze przed cieczą i dzięki temu doda redukcję szumów.

Stacja do bezprzewodowego ładowania obecnego modelu słuchawek ma pojawić się w tym roku razem z dedykowaną matą ładującą znaną nam pod nazwą AirPower. Data wprowadzenia AirPower do sklepów jest owiana mgłą tajemnicy, ale Apple obiecało, że mata pojawi się w 2018 roku.

Analityk nie zapomniał również o nadchodzących modelach iPhone’a. W tym roku zobaczymy aż 3 modele, a najtańszy z nich otrzyma 6,1 – calowy wyświetlacz, Face ID i wygląd podobny do tego z rocznicowego modelu. Nowy wariant iPhone’a X otrzyma 4GB RAM-u i dojdzie jeszcze X Plus z 6,5 – calowym ekranem.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top