Apple aktualizuje Podcasty. Pojawiły się kategorie i inne ulepszenia ciekawostki   Apple zaktualizowało swoją aplikację Podcast, wdrażając w niej kategorie, które mają umożliwić użytkownikom łatwiejsze znajdowanie odpowiednich treści. Podcast 1

Apple aktualizuje Podcasty. Pojawiły się kategorie i inne ulepszenia

Apple zaktualizowało swoją aplikację Podcast, wdrażając w niej kategorie, które mają umożliwić użytkownikom łatwiejsze znajdowanie odpowiednich treści.

Po aktualizacji w aplikacji pojawiły się następujące kategorie:
aktualności, komedie, sport, biznes, kultura i społeczeństwo, historia, sztuka, czarna kronika, filmy i telewizja, rząd, edukacja, muzyka, fikcja, dla całej rodziny, religia i duchowość, zdrowie i dobre samopoczucie, nauka, technologia, czas wolny.

Apple aktualizuje Podcasty. Pojawiły się kategorie i inne ulepszenia ciekawostki   Apple zaktualizowało swoją aplikację Podcast, wdrażając w niej kategorie, które mają umożliwić użytkownikom łatwiejsze znajdowanie odpowiednich treści. podcast

Po kliknięciu na konkretnej kategorii, będziecie mogli zobaczyć główne programy, nowe programy i podkategorie. W niektórych przypadkach istnieją także sekcje. Jeśli chodzi o rankingi najczęściej słuchanych to podzielono je na kategorie i podkategorie.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry