Apple aktualizuje swoje aplikacje biurowe Pages, Numbers i Keynote ciekawostki Update, iWork, Aktualizacja  Firma Apple wydała zaktualizowane wersje aplikacji Pages, Keynote i Numbers dla systemów iOS i macOS, dodając możliwość powiązania łączy do stron internetowych i innych informacji z różnymi formularzami i obiektami w dokumentach. iwork

Apple aktualizuje swoje aplikacje biurowe Pages, Numbers i Keynote

Firma Apple wydała zaktualizowane wersje aplikacji Pages, Keynote i Numbers dla systemów iOS i macOS, dodając możliwość powiązania łączy do stron internetowych i innych informacji z różnymi formularzami i obiektami w dokumentach.

W Pages and Numbers dla systemów iOS i macOS użytkownicy mogą teraz przyciągać do kształtów, obiektów, linii i pól tekstowych, takich jak łącza internetowe, adresy e-mail i numery telefonów.

Apple aktualizuje swoje aplikacje biurowe Pages, Numbers i Keynote ciekawostki Update, iWork, Aktualizacja  Firma Apple wydała zaktualizowane wersje aplikacji Pages, Keynote i Numbers dla systemów iOS i macOS, dodając możliwość powiązania łączy do stron internetowych i innych informacji z różnymi formularzami i obiektami w dokumentach. iWork

Ponadto wszystkie aplikacje mają nową funkcję, która umożliwia nauczycielom korzystającym z aplikacji Apple Schoolwork śledzenie postępów uczniów i sprawdzanie postępów w odrabianiu zadań domowych. Aktualizacje są dostępne bezpłatnie w App Store dla systemów iOS i macOS.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top