Apple aktywnie testuje iPhone'a z 9-calowym elastycznym ekranem ciekawostki skladany iPhone, iphone z elastycznym ekranem  Autorytatywny informator i analityk TFI Securities, Ming-Chi Kuo, powiedział na Twitterze, że Apple aktywnie testuje urządzenie z 9-calowym elastycznym wyświetlaczem, ale składany iPhone zostanie wydany dopiero w 2025 roku. iPhone fold 1300x700

Apple aktywnie testuje iPhone’a z 9-calowym elastycznym ekranem

Autorytatywny informator i analityk TFI Securities, Ming-Chi Kuo, powiedział na Twitterze, że Apple aktywnie testuje urządzenie z 9-calowym elastycznym wyświetlaczem, ale składany iPhone zostanie wydany dopiero w 2025 roku.

Według Kuo, firma aktywnie testuje gadżet z 9-calowym składanym wyświetlaczem OLED o gęstości pikseli „gdzieś między iPhonem a iPadem”. Prototyp jest podobno używany do oceny i walidacji kluczowych technologii stosowanych w elastycznych urządzeniach Apple i może nie reprezentować żadnego z produktów końcowych firmy.

Apple aktywnie testuje iPhone'a z 9-calowym elastycznym ekranem ciekawostki skladany iPhone, iphone z elastycznym ekranem  Autorytatywny informator i analityk TFI Securities, Ming-Chi Kuo, powiedział na Twitterze, że Apple aktywnie testuje urządzenie z 9-calowym elastycznym wyświetlaczem, ale składany iPhone zostanie wydany dopiero w 2025 roku. iphone fold 1

Analityk zauważył również, że zrewidował swoją prognozę z zeszłego roku, w której twierdził, że w 2024 r. zostanie wypuszczony składany iPhone.

Teraz Kuo wierzy, że Apple wypuści taki gadżet nie wcześniej niż w 2025 roku.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry