Pierwsze iPhone'y z modemami Apple 5G pojawią się w 2022 roku? polecane, ciekawostki modem 5g, iPhone 2022, intel, Apple  Na początku tego roku, Apple kupiło dział modemowy Intela, sygnalizując tym samym chęć produkcji własnych modemów 5G. Teraz Fast Company informuje, że pierwsze iPhone'y zawierające modemy Apple 5G pojawią w 2022 roku. modem5G

Pierwsze iPhone’y z modemami Apple 5G pojawią się w 2022 roku?

Na początku tego roku, Apple kupiło dział modemowy Intela, sygnalizując tym samym chęć produkcji własnych modemów 5G. Teraz Fast Company informuje, że pierwsze iPhone’y zawierające modemy Apple 5G pojawią w 2022 roku.

W tym roku, Apple odpuściło sobie 5G, ale podobno planuje dodać tę funkcjonalność do przyszłorocznego iPhone’a.

Pierwsze iPhone'y z modemami Apple 5G pojawią się w 2022 roku? polecane, ciekawostki modem 5g, iPhone 2022, intel, Apple  Na początku tego roku, Apple kupiło dział modemowy Intela, sygnalizując tym samym chęć produkcji własnych modemów 5G. Teraz Fast Company informuje, że pierwsze iPhone'y zawierające modemy Apple 5G pojawią w 2022 roku. iphone11and11promax 622x350

Modemy 5G, które znajdą się w przyszłorocznych iPhone?ach będą pochodzić od Qualcomm po tym, jak obie firmy niedawno zakończyły proces i doszły do wspólnego porozumienia. Ale będzie to krótkotrwała współpraca w tej kwestii bowiem, Apple zamierza wykorzystać nowo zakupiony dział modemowy Intela do stworzenia własnych modemów 5G. Jest to logiczne posunięcie.

Biorąc pod uwagę wszystkie dotychczasowe przeszkody źródło Fast Company uważa, że ??rok 2022 jest realną datą ukończenia modemu SoC firmy Apple.

Ostatnie źródło mówiło, że producent iPhone’a chce mieć wewnętrzny układ gotowy do użycia w niektórych swoich produktach do 2021 roku, podczas gdy poprzednie źródła podawały czasy między 2022 a 2025. Zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry