carpley

Apple całkowicie odnawia CarPlay

Podczas konferencji WWDC 2022 firma Apple ogłosiła duże zmiany w systemie CarPlay, który przejdzie gruntowną modernizację, m.in. pod względem grafiki.

Wraz z wprowadzeniem systemu iOS 16 firma Apple zdecydowała się także na wprowadzenie poważnych zmian w systemie CarPlay, które “wymyślą na nowo sposób korzystania z tego systemu we wszystkich systemach informacyjno-rozrywkowych w kompatybilnych samochodach”. Obejmuje to szeroki zakres nowych funkcji, a także głęboką integrację z samym samochodem, ale tylko w przypadku kompatybilnych modeli.

Apple całkowicie odnawia CarPlay ciekawostki zmiany w carplay, co nowego w carplay, CarPlay  Podczas konferencji WWDC 2022 firma Apple ogłosiła duże zmiany w systemie CarPlay, który przejdzie gruntowną modernizację, m.in. pod względem grafiki. carplay 1

CarPlay będzie mógł pobierać dodatkowe informacje z samochodu, w tym z układu klimatyzacji, zestawu wskaźników i innych urządzeń. Dzięki tej wspaniałej innowacji nie będzie to już system oddzielony od reszty samochodu, ale będzie z nim zintegrowany. Przykładowo, za pośrednictwem CarPlay można regulować klimatyzację, sterować radiem samochodowym i wiele więcej.

Apple całkowicie odnawia CarPlay ciekawostki zmiany w carplay, co nowego w carplay, CarPlay  Podczas konferencji WWDC 2022 firma Apple ogłosiła duże zmiany w systemie CarPlay, który przejdzie gruntowną modernizację, m.in. pod względem grafiki. caplay 2

Ponadto na cyfrowym zestawie wskaźników samochodu będą wyświetlane takie dane, jak obrotomierz, licznik kilometrów, ale także mapy Apple i inne informacje, np. o pogodzie.

Nowe funkcje CarPlay będą dostępne w nowych samochodach od końca przyszłego roku.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry