Apple Card nie dla iPhone z Jailbreak polecane, ciekawostki jailbreak, Blokada, apple card nie dla użytkowników z jailbreak, apple card blokada, apple card  Apple ujawniło nowe szczegóły dotyczące karty Apple, która będzie dostępna pod koniec sierpnia w Stanach Zjednoczonych. Umowa dotycząca aktywacji karty Apple została opublikowana na stronie internetowej Goldman Sachs. AppleCard

Apple Card nie dla iPhone z Jailbreak

Apple ujawniło nowe szczegóły dotyczące karty Apple, która będzie dostępna pod koniec sierpnia w Stanach Zjednoczonych.

Umowa zawierająca informacje dotyczące aktywacji karty Apple została opublikowana na stronie internetowej Goldman Sachs.

Apple Card nie dla iPhone z Jailbreak polecane, ciekawostki jailbreak, Blokada, apple card nie dla użytkowników z jailbreak, apple card blokada, apple card  Apple ujawniło nowe szczegóły dotyczące karty Apple, która będzie dostępna pod koniec sierpnia w Stanach Zjednoczonych. Umowa dotycząca aktywacji karty Apple została opublikowana na stronie internetowej Goldman Sachs. APpleCardJednym z najbardziej ciekawych i niezwykłych aspektów karty kredytowej jest fakt, że karty kredytowej nie można używać w telefonie iPhone z jailbreakiem.

Jeśli wprowadzisz nieautoryzowane zmiany w urządzeniu, wyłączając narzędzia do zarządzania sprzętem lub oprogramowaniem (na przykład w procesie zwanym czasem ?jailbreak?), urządzenie może utracić dostęp do konta.

Jak widzicie powyżej zhakowani użytkownicy iPhone’a natychmiast stracą dostęp do karty Apple i stracą swoje konto.

Co o tym myślicie? To dobre rozwiązanie?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry