Apple Cash

Apple Cash nosi teraz logo „Visa”

Apple Cash to wirtualna karta debetowa, za pomocą której można wysyłać i odbierać pieniądze za pośrednictwem wiadomości iMessage.

Dzięki tej karcie możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą Apple Pay z iPhone’a lub zegarka Apple Watch. Na przedmiotowej karcie widnieje teraz logo “Visa”.

Apple Cash nosi teraz logo „Visa” ciekawostki logio Visa na Apple Cash, karta Apple Cash, jak dziala Apple Cash, co to jest Apple Cash, Apple Cash w Polsce, Apple Cash  Apple Cash to wirtualna karta debetowa, za pomocą której można wysyłać i odbierać pieniądze za pośrednictwem wiadomości iMessage. Apple Cash 1
Logo Visa na Apple Cash.

Jak zauważył użytkownik @kanjo na Twitterze, na karcie, o której mowa, w prawym dolnym rogu widnieje teraz napis Visa. Wcześniej na karcie nie było logo. Prawdopodobnie zmiana ta otworzy możliwość korzystania z karty Apple Cash w większej liczbie miejsc, gdyż obwód Visa jest akceptowany niemal wszędzie. Na przykład duży amerykański detalista Costco ma wyłączność na współpracę z Visa.

Ta wiadomość z pewnością przyniesie korzyści firmie Apple. W miarę jak Apple Pay będzie rozszerzać się na coraz więcej krajów, użytkownicy będą mieli coraz więcej możliwości korzystania z Apple Cash. Z karty można korzystać we wszystkich sklepach/działalnościach, w których akceptowany jest system płatności Apple Pay.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top