ligamistrzow

Apple chce nabyć prawa do Ligi Mistrzów UEFA

Apple jest podobno bardzo zainteresowane nabyciem praw do transmisji na żywo niektórych meczów NFL i Ligi Mistrzów UEFA.

Jeśli chodzi o NFL, czyli ligę futbolu amerykańskiego i jeden z najchętniej oglądanych sportów w Stanach Zjednoczonych, Apple jest podobno bliskie podpisania umowy na 3 miliardy dolarów rocznie za konkretny pakiet. Konkretnie, Sunday Ticket transmituje wszystkie mecze NFL w niedzielne popołudnia. W USA pakiet jest dystrybuowany na wyłączność przez DirecTV od 1994 roku, ale umowa wygaśnie przed sezonem 2023, a DirecTV nie jest zainteresowane przedłużeniem wyłączności na pakiet.

Niebawem do oferty Apple trafi nowy HomePod i Apple TV

Niedawno Tim i Eddy Cue (odpowiednio CEO i szef Apple Services) spotkali się z komisarzem NFL Rogerem Goodellem podczas Sun Valley Conference, aby porozmawiać o tej właśnie transakcji. Wśród zainteresowanych firm byłyby Disney i Amazon, ale Apple wydaje się ustawiony, aby wygrać wyzwanie.

Apple chce nabyć prawa do Ligi Mistrzów UEFA ciekawostki uefa, Ligi Mistrzów UEFA, Liga Mistrzów, Apple  Apple jest podobno bardzo zainteresowane nabyciem praw do transmisji na żywo niektórych meczów NFL i Ligi Mistrzów UEFA. mecz 1

Ponadto Apple poważnie rozważa nabycie praw do transmisji meczów Ligi Mistrzów UEFA na swojej platformie, ale bez wyłączności. Transakcja ma się zamknąć w kwocie około 2,5 mld dolarów rocznie.

Po baseballu i Major League Soccer, Apple wydaje się być coraz bardziej zainteresowane wprowadzeniem sportu do Apple TV+.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top