iPadOS 13.4

Apple doda obsługę gładzika i myszy do wszystkich iPadów z iPadOS 13.4

Już w najbliższy wtorek, Apple udostępni wszystkim użytkownikom finalne wersje swoich najnowszych systemów. Najbardziej z aktualizacji powinni jednak ucieszyć się właściciele iPadów. Dlaczego?

Aktualizacja iPadOS 13.4, która pojawi się we wtorek 24 marca, będzie dostępna dla wszystkich modeli iPad Pro, iPad Air 2 i nowszych, iPad 5. generacji i nowszych, a także iPad mini 4 i iPad mini 5. Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ te wszystkie  iPady otrzymają obsługę trackpadów i myszy podłączonych przez Bluetooth lub USB.

Apple doda obsługę gładzika i myszy do wszystkich iPadów z iPadOS 13.4 polecane, ciekawostki iPadOS 13.4, Aktualizacja  Już w najbliższy wtorek, Apple udostępni wszystkim użytkownikom finalne wersje swoich najnowszych systemów. Najbardziej z aktualizacji powinni jednak ucieszyć się właściciele iPadów. Dlaczego? new ipad pro trackpad keyboardUwierzcie mi, że będziecie zachwyceni! Korzystanie z iPada z myszką i klawiaturą nigdy nie było takie przyjemne. Sami od dwóch dni dodajemy wpisy na stronie właśnie z iPada i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.

Aktualizacja iPadOS 13.4 powinna pojawić się chwilę po godzinie 18. Oczywiście gdy tylko system się pojawi damy Wam znać.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top