Apple doda obsługę gładzika i myszy do wszystkich iPadów z iPadOS 13.4 polecane, ciekawostki iPadOS 13.4, Aktualizacja  Już w najbliższy wtorek, Apple udostępni wszystkim użytkownikom finalne wersje swoich najnowszych systemów. Najbardziej z aktualizacji powinni jednak ucieszyć się właściciele iPadów. Dlaczego? iPadPro

Apple doda obsługę gładzika i myszy do wszystkich iPadów z iPadOS 13.4

Już w najbliższy wtorek, Apple udostępni wszystkim użytkownikom finalne wersje swoich najnowszych systemów. Najbardziej z aktualizacji powinni jednak ucieszyć się właściciele iPadów. Dlaczego?

Aktualizacja iPadOS 13.4, która pojawi się we wtorek 24 marca, będzie dostępna dla wszystkich modeli iPad Pro, iPad Air 2 i nowszych, iPad 5. generacji i nowszych, a także iPad mini 4 i iPad mini 5. Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ te wszystkie  iPady otrzymają obsługę trackpadów i myszy podłączonych przez Bluetooth lub USB.

Apple doda obsługę gładzika i myszy do wszystkich iPadów z iPadOS 13.4 polecane, ciekawostki iPadOS 13.4, Aktualizacja  Już w najbliższy wtorek, Apple udostępni wszystkim użytkownikom finalne wersje swoich najnowszych systemów. Najbardziej z aktualizacji powinni jednak ucieszyć się właściciele iPadów. Dlaczego? new ipad pro trackpad keyboardUwierzcie mi, że będziecie zachwyceni! Korzystanie z iPada z myszką i klawiaturą nigdy nie było takie przyjemne. Sami od dwóch dni dodajemy wpisy na stronie właśnie z iPada i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.

Aktualizacja iPadOS 13.4 powinna pojawić się chwilę po godzinie 18. Oczywiście gdy tylko system się pojawi damy Wam znać.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry