Apple dodaje efekty AR i obsługę LiDAR do aplikacji Clips polecane, ciekawostki rzeczywistość rozszerzona, Clips, AR, Aktualizacja  Firma Apple zaktualizowała swoją aplikację do tworzenia wideo o nazwie Clips i dodała do niej obsługę skanera LiDAR oraz efekty AR. clips 1

Apple dodaje efekty AR i obsługę LiDAR do aplikacji Clips

Firma Apple zaktualizowała swoją aplikację do tworzenia wideo o nazwie Clips i dodała do niej obsługę skanera LiDAR oraz efekty AR.

Dzięki nowej funkcji AR Spaces użytkownicy iPhone 12 Pro i iPad Pro mogą przeskanować pokój, a następnie dodać do niego bardzo ciekawe wizualizacje. Dzięki skanerowi LiDAR obiekty będą wyglądać tak realistycznie, jak to tylko możliwe, ponieważ może określić granice powierzchni i głębokość obrazu.

Apple dodaje efekty AR i obsługę LiDAR do aplikacji Clips polecane, ciekawostki rzeczywistość rozszerzona, Clips, AR, Aktualizacja  Firma Apple zaktualizowała swoją aplikację do tworzenia wideo o nazwie Clips i dodała do niej obsługę skanera LiDAR oraz efekty AR. clips 2

W aktualizacji dostępnych jest siedem efektów Przestrzeni AR: Prism, Confetti, Disco, Dance Floor, Sparkles, Stardust, Hearts. Apple obiecało również publikować comiesięczne aktualizacje Clipsów z nowymi filtrami, naklejkami, plakatami i nie tylko.

Aplikacja Clips jest dostępna bezpłatnie w App Store i jest zgodna z urządzeniami iPhone, iPod touch lub iPad z systemem iOS 14.0 lub nowszym. Jednak nowe efekty AR są dostępne tylko dla urządzeń ze skanerem LiDAR i wymagają systemu iOS 14.5.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry