applewatch

Apple dodaje nowy tryb przywracania oprogramowania Apple Watch

Jedynym sposobem przywrócenia oprogramowania sprzętowego zegarka Apple Watch w przypadku wystąpienia błędu był serwis gwarancyjny. Dzięki nowym systemom iOS 15.4 i watchOS 8.5 to się wreszcie zmienia!

Nowe narzędzie zawarte w oficjalnie udostępnionych wczoraj nowych aktualizacjach jest w stanie przywrócić oprogramowanie sprzętowe zegarka Apple Watch za pośrednictwem iPhone’a w całkowicie bezprzewodowy sposób.

Zaraz po oficjalnym udostępnieniu nowego oprogramowania układowego firma Apple w końcu zaktualizowała swoją stronę wsparcia dla zegarka Apple Watch. Gdy zegarek Apple Watch wyświetlał komunikat o błędzie, który uniemożliwiał korzystanie z urządzenia jedynym sposobem rozwiązania tego problemu było udanie się do Apple Store lub zgłoszenie się do serwisu gwarancyjnego w celu wymiany lub naprawy. Jeśli system operacyjny został uszkodzony, zegarek Apple Watch musiał zostać przywrócony przez backdoor, do którego użytkownicy nie mają dostępu.

Apple dodaje nowy tryb przywracania oprogramowania Apple Watch ciekawostki przyrwacanie oprogramowania. w apple watch, bezprzewodowe przywracanie oprogramowania  Jedynym sposobem przywrócenia oprogramowania sprzętowego zegarka Apple Watch w przypadku wystąpienia błędu był serwis gwarancyjny. Dzięki nowym systemom iOS 15.4 i watchOS 8.5 to się wreszcie zmienia! AW

Począwszy od systemu watchOS 8.5 w połączeniu z systemem iOS 15.4, w wielu przypadkach nie będzie to już konieczne. Aby przywrócić uszkodzony Apple Watch, wystarczy go ponownie naładować i umieścić w pobliżu iPhone’a, który poprosi o przywrócenie urządzenia. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to włączenie sieci Wi-Fi w telefonie iPhone.

Dwukrotne naciśnięcie Digital Crown i wykonanie czynności proponowanych przez iPhone’a spowoduje uruchomienie trybu odzyskiwania, który naprawi wszystkie błędy urządzenia.

Jeśli Apple Watch wyświetla czerwony wykrzyknik, przywrócenie go w ten sposób nie będzie możliwe. W takim przypadku należy skontaktować się z oficjalnym wsparciem firmy Apple.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry