iPad Pro 2020

Apple dodaje sprzętową funkcję odłączającą mikrofony w najnowszym iPad Pro 2020

Na stronie pomocy technicznej Apple dostępna jest bardzo ciekawa informacja na temat iPad Pro 2020 mówiąca o tym, że najnowszy tablet giganta z Cupertino wyposażony w funkcję odłączającą mikrofony.

Po raz pierwszy Apple wprowadziło podobną funkcję bezpieczeństwa w 2018 roku w laptopach MacBook Pro z układami Apple T2. Ta funkcja przyczynia się do odłączenia sprzętowego mikrofonów przy zamkniętej pokrywie laptopa.

Apple dodaje sprzętową funkcję odłączającą mikrofony w najnowszym iPad Pro 2020 polecane, ciekawostki wyłączenie mikrofonów, mikrofon, iPad Pro 2020  Na stronie pomocy technicznej Apple dostępna jest bardzo ciekawa informacja na temat iPad Pro 2020 mówiąca o tym, że najnowszy tablet giganta z Cupertino wyposażony w funkcję wyciszenia mikrofonów. new ipad pro

Reporterzy 9to5Mac odnaleźli w zaktualizowanym dokumencie Apple Platform Security, że podoba funkcja dostępna jest także we wszystkich modelach iPada Pro 2020. Wyłączenie mikrofonów odbywa się automatycznie w momencie zablokowania iPada przy użyciu dowolnego etui z certyfikatem MFi, czyli na przykład etui firmy Apple.

Bardzo fajna opcja. Nam się podoba. A Wy co o niej sądzicie?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top